Reference

Kranio předčilo všechna má očekávání. Bylo to velmi jemné a přitom hluboké, velká relaxace a úplně nová zkušenost cítění těla. Můj první dojem byl, jakoby se mi dovnitř těla vlévalo velké množství energie. Po nějaké době jsem se propadla do naprosté relaxace. Cítila jsem, že toto setkání mělo hluboký význam jak pro mé tělo, tak i pro duši. Děkuji.
Lucie

Děkuji, úžasně jsem si u kraniosakrální terapie odpočinula, měla čas vnímat svůj dech, tělo, pocity a i díky krásné hudbě jsem se oprostila od všedních starostí. Při dotecích jsem hodně vnímala od tebe tu důležitost a lásku. Po terapii jsem se cítila vyrovnanější, lehčí, ukotvenější, klidnější. Cítila jsem se s láskou opečovávaná.
Katka

Kraniosakrální terapie s tebou byla maximální pohoda. Částečně i proto, že jsem si vůbec dovolila nechat si to ošetření udělat, najít si na něj čas a zapřijímat si.  Bylo hluboce uvolňující, propojilo mě s mým nitrem, aktivovalo mé síly k sebe-obnově. Celé to bylo moc příjemné.
Petra

Na každou lekci se vždycky těším a dělá mi radost být tam. Obohatilo mi to život. Moc děkuji za vše, za každou radu, výběr témat a umění se naladit. Cvičím i doma, meditaci pro kterou jsem si na lekce jógy přišla a moc mi to pomáhá. Také jsem díky mantrám pochopila, že můžu zpívat, děkuji.
Zuzka

Hani, moc děkuji cítím se úžasně, v bezpečí i ty strachy se jaksi ztratily. Jen jsem vnímala prostor a ostatní svět jako by se na ten moment ztratil. Tvůj přístup úplně předčil má očekávání…nádherně jsi mě vedla – jako milující máma své dítě. Bylo to úžasné, měla jsem při něm velkou radost, že konečně něco cítím, že už nejsem “mrtvá”, užívala jsem si to, chvílemi mi to dělalo velmi dobře, jak na duši, tak i na těle. Takovou jsem měla radost, že konečně cítím….cítím láskyplný a vědomý dotyk…to je to, co potřebuji od sebe a pak od druhých.
Magda

Hani,
setkání s vámi mi přineslo vnitřní uspokojení a dobrý pocit, že se sešly samé krásné duše.
Hledala jsem cestu ke cvičení, které bych zvládala, aniž bych potom neplakala bolestí.
Věděla jsem, že to musí být dech a jednoduché cviky. Mantry byly úžasné a pomáhaly mi při výdrži.
Děkuju za inspiraci. Bylo mi moc hezky a byla jsem ráda, že se mi dobře cvičilo. Hned bych chodia k Tobě na hodiny.
Anna - jogový pobyt